איך לבחור ספק אינטרנט שייתן מענה לכל צרכי הארגון?

בין אם אתם מנהלים ארגון ללא מטרות רווח, עסק קטן ומשפחתי, חברה גדולה עם מאות עובדים או חנות של מסחר אלקטרוני, אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים זה אינטרנט חזק ואיכותי. היום, כל ארגון נדרש לפעולות רבות ברשת מידי חודש וזה אומר שאינטרנט חזק ואיכותי הוא לא אופציונלי, אלא דבר נדרש למדי. כשארגון צריך לנהל את מערך התקשורת, ניהול החשבונות, הקשר עם הלקוחות והפעילות השוטפת כולה על תשתית אחת, חשוב שהיא תהיה טובה. למרבה הצער, מנהלים רבים בארגונים (ולא משנה עד כמה הם מוכשרים), פשוט לא יודעים לבחור את ספק האינטרנט בצורה נכונה. אם אתם בעצמכם לא בטוחים איך לעשות את הבחירה הזו, הנה כמה טיפים מנצחים שבלי ספק יעזרו בעניין.

קודם כל אבטחה

בראש ובראשונה חשוב לקחת בחשבון את נושא האבטחה. ארגונים רבים, ולא משנה אילו ומה הם עושים, מחזיקים כמויות גדולות מאד של מידע חשוב. במקרה של פריצה וגניבת מידע, יש גורמים רבים בשרשרת החשופים לסיכונים רבים, החל מהעובדים של הארגון כמובן, דרך הלקוחות ולמעשה הארגון עצמו עומד בסכנה ממשית. ספק אינטרנט ITC למשל, יודע לתת פתרונות אבטחה מצוינים וחשוב לבדוק ולשאול על איזה פתרונות מדובר לפני שלב ההתקשרות. מי שנכווה בעבר מפריצות ומאבטחה לקויה, יודע עד כמה זה חשוב ועד כמה גורליות ההשלכות של העניין לעתיד העסק.

איך לבחור ספק אינטרנט שייתן מענה לכל צרכי הארגון

שירותים נלווים

יש ספקי אינטרנט שרק יחברו אתכם לתשתית, ימכרו לכם חבילה ומעבר לזה לא תשמעו מהם יותר מדי. אחרים לעומת זאת, יודעים להציע סל שירותים רחב הרבה יותר. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל, מצד מנהלי ארגונים ובעלי עסקים, מצביעות על שביעות רצון גבוהה מהשירותים הנלווים כמו למשל רשתות WIFI אלחוטיות בהתאמה והתקנה אישית, שירותי אבטחה מתקדמים, מענה מהיר לתקלות בתקשורת וכן הלאה. בל מקרה רצוי תמיד לשאול ולנסות להבין בעצמכם האם ספק האינטרנט אכן מציע שירותים נוספים, באיזה עלות וכיצד הם יכולים להועיל לארגון שלכם.

שירות לקוחות

כפי שכבר ציינו, בארגונים, אינטרנט טוב יכול להיות ההבדל בין הצלחה מסחררת לכישלון מוחלט. יש לקחת בחשבון שתקלות עלולות לקרות והשאלה החשובה ביותר היא, איך ספק האינטרנט שלכם ידע להתמודד איתן. ITC וספקי אינטרנט ותיקים ומנוסים נוספים, יודעים לתת מענה מיידי ומהיר במיוחד כשמדובר בארגונים ובעסקים שכל כך נדרשים לתקשורת תקינה. כדאי תמיד לבחור בספק שיודע לתת מענה מהיר במיוחד וגם להגיע בהקדם לתיקון תקלות במידה ואכן יש צורך בהגעה של איש תמיכה טכנית.

תשתית

ספקי האינטרנט עובדים עם סוגי תשתיות שונים, חלקם ישנים יותר וחלקם חדשים ומתקדמים. מומלץ לבחור אך ורק בספקים שיודעים לאפשר לכם את החיבור לתשתיות המתקדמות ועם הביצועים הטובים ביותר כיום.